Privātuma politika un noteikumi

Privātuma politika

Šīs privātuma politikas mērķis ir informēt, kādu informāciju un kādiem nolūkiem par Jums varam apkopot, ja izmantojat tīmekļa vietni www.masko.lv, un kā tiek veikta šīs informācijas apstrāde.

Tīmekļa vietnes www.masko.lv īpašnieks un uzturētājs ir SIA „Mix Max”, Reģ. Nr.LV40103263078  adrese: Zemitāna 9, Rīga, LV-1012
Dati, kas iesniegti SIA „Mix Max” interneta vietnē www.masko.lv, tiek izmantoti savstarpējās komunikācijas nolūkos, lai nodrošinātu pieprasīto pakalpojumu. SIA „Mix Max” interneta vietne www.masko.lv apkopoto, apstrādā un glabā klienta iesniegtos datus saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību.

Iesniedzot savus datus, persona piekrīt, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti visu līgumisko attiecību izpildei nepieciešamo datu apstrādes laiku, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams.

Iesniegtie dati netiek nodoti trešajām personām, ja vien šādu pienākumu neuzliek normatīvie akti. Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par Jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu.

Sniedzot savu kontaktinformāciju, Jūs piekrītat, ka tā tiek izmantota sekojošam mērķim: saņemt SIA „Mix Max” uzņēmuma pakalpojumus, informāciju par pakalpojumiem un veidot komunikāciju ar uzņēmumu.

Personas dati tiks glabāti trīs gadus no datu saņemšanas brīža
Datu subjektam ir tiesības tikt aizmirstam, iesniedzot pieprasījumu par personas datu dzēšanu, rakstot uz e-pastu masko@masko.lv

Noteikumi

Preču piegāde
Precēm, kas pieejamas mājas lapā var atšķirties piegādes laiks. Tas var būt no 1 līdz 5 darba dienām. Pēc pasūtījuma veikšanas ar Jums sazināsies mūsu speciālists. Pasūtot preci Jums ir iespēja izvēlēties piegādes veidu.

Piegādes cena
Preču piegādes cena atšķiras no piegādes veida izvēles. Iespējamie piegādes veidi: Omniva pakomāti vai piegāde ar kurjeru.

Pasūtījuma veikšana
Lai veiktu pasūtījumu Jums jāizvēlas kāda no mūsu piedāvātajām precēm mājas lapā. Katrai precei iespējamas dažādas modifikācijas un izmēri. Pirms noformējat pirkumu, pārliecinieties vai esat atzīmējis sev nepieciešamo izmēru un papildu modifikāciju.

Ja izvēlaties par preci maksāt klātienē Zemitāna 9, Rīga, LV-1012 un preču skaits ir 10 vienības vai vairāk, tad pirms preces saņemšanas Jums tiek nosūtīts priekšapmaksas rēķins.

Garantija
Visām precēm, kas iegādātas mūsu mājas lapā ir 6 mēnešu garantija. Lai garantija būtu spēkā pēc pirkuma iegādes, lūdzu saglabājiet pasūtījuma rēķinu epastā, ko norādījāt pasūtījuma formā. Preces atgriešanas gadījumā preci ir jāatved atpakaļ pie mums uz SIA „Mix Max” Zemitāna ielu 9, lai klātienē apskatītu preces defektu un izvērtētu preces atgriešanas iemeslu. Klientam tiek piedāvāts preci salabot, ja defekts ir rūpniecisks vai apmainīt pret citu tādu pašu preci. Ja prece nav bojāta vai bojāta klienta vainas pēc, tad katrs gadījums tiek izvērtēts atsevišķi. Preces garantijas remonts vai jaunas preces izgatavošanas laiks var būt līdz 5 darba dienām.